Radiální ventilátory nízkotlaké
RFC

Radiální ventilátory středotlaké
RFE

Příslušenství

Radiální ventilátory RFC a RFE jsou jednostranně sací ventilátory s přímým pohonem přírubovými elektromotory. Jsou určeny pro výměnu vzduchu v občanské výstavbě, v průmyslových prostorech a zemědělství (např. skladovací haly obilí). Ventilátory RFC jsou ventilátory nízkotlaké (s dopředu zahnutými lopatkami oběžných kol a ventilátory RFE jsou středotlaké (s dozadu zahnutými lopatkami oběžných kol). Radiální ventilátory nabízíme v několika typových provedeních a variantách a ve velikostech od průměru oběžného kola 200 mm do 630 mm.

Základní popis:

Reference a dokumenty

Prohlédněte si naše realizované projekty. Máme bohaté zkušenosti v rámci vzduchotechniky, klimatizace, odvětrávání, odsávání, chlazení a mnoho dalších. K dispozici jsou pro Vás i dokumenty ke stažení.

Zobrazit realizace
Zobrazit soubory

Ventilátory v provedení H a HL

Pro speciální použití dodáváme ventilátory RFC a RFE v provedení H nebo HL, které mají vyztuženou konstrukci spirální skříně a umožňují montáž v poloze se svislou osou rotace oběžného kola. Provedení H je určeno pro aplikace, kde na sací přírubu působí celková hmotnost ventilátoru a provedení HL je určeno rovněž pro aplikace s horizontálním umístěním ventilátoru, avšak u tohoto provedení se celková hmotnost ventilátoru přenáší na nožičky s pryžovými pružinami. Ventilátory H a HL nacházejí uplatnění především při montáži na střechy stříkacích a mnoha dalších pracovních boxů.

Příslušenství

K ventilátorům jsou standardně dodávány pryžové izolátory chvění (kromě provedení H) a dodávky lze doplnit, dle přání zákazníka, o bohaté příslušenství:

Podstavná deska

pro montáž ventilátoru na plošnou vodorovnou konstrukci

Kryt motoru

s vodorovnou osou rotace proti povětrnostním vlivům

Krycí mřížka

sacího otvoru (není-li napojeno na potrubí)

Pružná vložka

mezi výtlak ventilátoru a potrubí, mezi sání ventilátoru a potrubí

Nástavec

na sací otvor, výtlačný otvor

Stříška motoru

se svislou osou rotace

Zobrazit produkty

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme a navrhneme nejideálnější řešení.

Zobrazit kontakty